,,W oczekiwaniu na salę gimnastyczną... POZNAJ MISTRZA

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Uroczyste zakończenie roku 2021/2022 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się Mszą Świętą, po której wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Pani Dyrektor Sabina Bożek- Mizak przywitała wszystkich zgromadzonych i dokonała podsumowania roku szkolnego. Podczas podsumowania roku szkolnego poznaliśmy wyniki w nauce poszczególnych klas oraz uczniów z tych klas. Otrzymali oni nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem.
Rodzice uczniów z najwyższymi wynikami w nauce z klas IV – VIII otrzymali z rąk Pani Dyrektor listy gratulacyjne oraz podziękowania za pomoc jaką udzielali szkole.
Wręczono też nagrody za stuprocentową frekwencję, za godne reprezentowanie szkoły w różnorodnych formach zajęć pozalekcyjnych, za pracę w Wolontariacie Szkolnym „ Pomocna Dłoń”, najlepsze wyniki w czytelnictwie oraz nagrody za podniesienie średniej ocen w stosunku do ubiegłego roku szkolnego .
Ponadto do tzw. Złotej Księgi PSP im. Marii Skłodowskiej- Curie w Wysokim Kole wpisano uczniów, którzy w klasach IV- VIII otrzymywali na koniec roku szkolnego średnią ocen 5,0 lub wyższą.
Zostały również rozdane nagrody Wójta Gminy Gniewoszów Pana Marcina Gaca.
Drugą część uroczystości uświetnili uczniowie klas ósmych. Słowem i piosenką oficjalnie pożegnali się z Panią Dyrektor, nauczycielami, pracownikami, młodszymi kolegami i koleżankami ze szkoły, do której uczęszczali wiele lat. Uczniowie klasy siódmej pożegnali kolegów i koleżanki z klas najstarszych, życząc im samych sukcesów w dalszym życiu. Na zakończenie wszyscy uczniowie kończący szkołę zaśpiewali piosenkę „Ostatni raz z moją klasą”. Łez i wzruszeń nie było końca.
Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie, ale mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie będzie wspominać minione miesiące.
Życzymy wszystkim udanych wakacji, a tym którzy ukończyli naukę w naszej szkole sukcesów w dalszej edukacji.
Data dodania: 2022-07-04 19:34:56
Data edycji: 2022-07-04 19:48:25
Ilość wyświetleń: 199

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć...

Maria Skłodowska-Curie
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej