,,W oczekiwaniu na salę gimnastyczną... POZNAJ MISTRZA

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Trochę wspomnień

Trochę wspomnień
Zakończenie roku szkolnego w roku szkolnym 2022/2023 w PSP im. Marii Skłodowskiej- Curie w Wysokim Kole
Drodzy Uczniowie. Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września – dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny.
Gratuluję wszystkim Uczniom otrzymującym promocję do następnej klasy. Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.
Absolwentom życzę wytrwałości w dążeniu do celu, którym jest ukończenie szkoły średniej. Kochani Uczniowie! Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Jesteście absolwentami Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej- Curie w Wysoki Kole. i pamiętajcie, że zawsze będziemy Was miło wspominać. Życzę Wam abyście w nowych szkołach odnaleźli swoje miejsce, byście znaleźli nowych przyjaciół, jednocześnie nie zapominając o dawnych znajomościach, miejscach i ludziach, z którymi byliście dotychczas związani.
Szanowni Rodzice!
Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie, budowanie pozytywnego wizerunku szkoły i zaangażowanie. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję.
Koleżanki i koledzy!
Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły dziękuję za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację. Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.
Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu !
Dyrektor szkoły- Sabina Bożek -Mizak
Data dodania: 2023-07-16 00:16:36
Data edycji: 2023-07-16 00:33:19
Ilość wyświetleń: 14

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć...

Maria Skłodowska-Curie
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej