,,W oczekiwaniu na salę gimnastyczną... POZNAJ MISTRZA

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń”

Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń”
Już trzeci rok w naszej szkole działa Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń”.
Wolontariat i charytatywność to działania, które przynoszą niezwykle duży pożytek społeczny i są realną pomocą dla osób w potrzebie. Ale zawsze należy pamiętać, że dziś my pomagamy komuś, kto nieoczekiwanie zachorował, a w przyszłości, gdy podobna sytuacja może przytrafić się nam, ktoś inny okaże nam swoje wsparcie. Potrzebujących jest wielu, ale równie wiele jest osób, które mogą i chcą pomóc. Społeczna solidarność jest niezastąpiona i niezwykle wzruszająca.
Dzisiaj Nasi Wolontariusze: Ola, Trzy Zuzie ?, Wiktoria, Kinga, Mateusz, Marta, Patryk i Dominik - nasza szkolna młodzież o gorących, gotowych do bezinteresownej pomocy sercach wraz z opiekunem Wolontariatu Panią Klaudią Seredyn i członkiem Rady Rodziców Panem Krzysztofem Zyzkiem udali się do Lubelskiego Hospicjum Małego Księcia. Zawieźliśmy zebrane przez całą społeczność szkolną Wysokiego Koła środki higieniczne.
Nasi Wolontariusze i ich opiekunowie zostali serdecznie przyjęci przez przedstawicielkę Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia Panią Barbarę Bosy.
Dziękujemy za przemiłą rozmowę i udzielenie odpowiedzi na nasze pytania❤. Oczywiście już planujemy jak dalej móc wspierać dzieciaczki z hospicjum Małego Księcia. ?
Data dodania: 2022-09-22 00:52:18
Data edycji: 2022-09-22 01:09:58
Ilość wyświetleń: 28

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć...

Maria Skłodowska-Curie
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej