,,W oczekiwaniu na salę gimnastyczną... POZNAJ MISTRZA
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Projekt- Poznaj mistrza c.d.

Projekt- Poznaj mistrza c.d.
Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami pojawiającymi się na szkolnym Facebooku dzisiaj w PSP w Wysokim Kole mogliśmy zrealizować kolejne spotkanie z MISTRZAMI SPORTU.
Dzisiaj naszą placówkę odwiedzili cudowni ludzie trenerzy: Jarosław Bigos Dęblińska Szkoła Taekwon-do Puławski Klub Taekwon-do ITF
Marceli Antosik oraz Mikołaj Szpyt.
Trener Jarosław Bigos poprowadził pouczającą i motywującą pogadankę, w której zwrócił uwagę na fakt jak ważny jest prawidłowy rozwój fizyczny każdego człowieka. Zachęcał do uprawiania sportu i dbania o rozwój swojego ciała, a nie jedynie duszy, gdyż tak jak twierdził rozwój młodego człowieka przebiega prawidłowo jedynie wówczas, gdy występuje harmonia między naszym umysłem i ciałem.
Trenerzy Marceli Antosik oraz Mikołaj Szpyt zaprezentowali elementy Taekwon-do ITF. Po świetnym pokazie nagrodzonym gromkimi brawami nadszedł czas na zajęcia indywidualne z poszczególnymi klasami naszej szkoły.
Uczniowie byli zachwyceni pokazem, który wywołał u nich wiele pozytywnych emocji. Zajęcia z trenerem Jarosławem Bigosem również cieszyły się wielkim zainteresowaniem ze strony wychowanków, którzy podczas spotkania zadawali trenerowi wiele ciekawych pytań.
Cykl spotkań ” Poznaj Mistrza” zainicjowany przez rodziców oraz kadrę naszej szkoły jest czymś wyjątkowym i nowatorskim.
Dzisiejsze spotkanie było jedyne w swoim rodzaju oczywiście, dzięki NASZYM MISTRZOM, którzy bezinteresownie przyjechali do nas, aby zaszczepić w uczniach zamiłowanie do sportu.
Składamy z całego serca wielkie podziękowania Panu: #JarosławBigos, #MarceliAntosik oraz #MikołajSzpyt. Jesteście nadzwyczajnymi osobami!!!
Dyrektor szkoły z całą społecznością szkolną.
Data dodania: 2021-12-07 19:55:25
Data edycji: 2021-12-07 20:02:11
Ilość wyświetleń: 167

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć...

Maria Skłodowska-Curie
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej