,,W oczekiwaniu na salę gimnastyczną... POZNAJ MISTRZA
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Mistrz trialu w naszej szkole.

Mistrz trialu w naszej szkole.
To był dzień był pełen emocji i wrażeń, a to wszystko za sprawą Pana Karol Serwin wielokrotnego Mistrza Polski, Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w trialu???
Trial nie bez powodu uznawany jest za najbardziej widowiskową konkurencję sportową ze wszystkich konkurencji kolarskich, w której najważniejsza jest pełna kontrola nad rowerem oraz równowaga.
Dzisiaj byliśmy świadkami trialu rowerowego.
Pan Karol absolutnie zadziwił nas swoimi umiejętnościami i zdolnościami. To, co robił na rowerze, było po prostu niesamowite i niemalże niemożliwe do wykonania dla przeciętnego człowieka. Jego precyzja, równowaga i kontrola nad rowerem była imponująca.
Nasz Mistrz pokazywał niesamowite umiejętności akrobatyczne. Skakał na ogromne wysokości, przeskakiwał poziome przeszkody, wykonywał spektakularne triki w powietrzu i pokonywał trudne tory z przeszkodami. Jego zwinność i siła fizyczna były imponujące, a technika, z jaką pokonywał przeszkody, była wręcz perfekcyjna.
Oprócz samego widowiska, atmosfera podczas pokazu trialu rowerowego była niesamowita.
Widownia składająca się z dzieci, rodziców i nauczycieli była pełna entuzjazmu i ekscytacji. Była to prawdziwa uczta dla oczu i emocji.
To był naprawdę niezapomniany spektakl, który zostanie z nami na długo. Serdecznie dziękujemy Mistrzowi trialu Panu Karolowi Serwinowi za przybycie do naszej szkoły i stworzenia przepięknego widowiska. Jest Pan niezwykłym człowiekiem❤️❤️❤️. Brawo???
Aby jednak taki niesamowity spektakl mógł dziś zaistnieć
w naszej szkole musieli znaleźć się ludzie, którzy zadbali o nawiązanie kontaktu z mistrzem trialu, przygotowali przeszkody, stworzyli bezpieczne warunki do widowiska. Dlatego dziękujemy serdecznie za zorganizowanie cudownego dnia dziecka Panu Karolowi Sitarzowi , Jurkowi Sobocie, Pani Annie Burzy, Beacie Soleckiej, Krystynie Muniak, Marcinowi Masłowskiemu, Michałowi Błażejewskiemu oraz pracownikom szkoły, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Jesteście nieocenieni. ???
Data dodania: 2023-06-15 00:44:17
Data edycji: 2023-06-15 00:50:10
Ilość wyświetleń: 79

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć...

Maria Skłodowska-Curie
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej