,,W oczekiwaniu na salę gimnastyczną... POZNAJ MISTRZA
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Fundacji Uszy do Góry

 Fundacji Uszy do Góry
Dzisiejszego dnia odwiedziły naszą szkołę, pracownice Fundacji Uszy do Góry Głównym celem fundacji jest ochrona i poprawa życia zwierząt. Działa ona na rzecz dobra zwierząt poprzez różnorodne inicjatywy, programy i projekty. Oto kilka aspektów, które charakteryzują działanie tej fundacji:
Adopcje i schroniska: Fundacja "Uszy do Góry" aktywnie wspiera schroniska dla zwierząt oraz organizuje programy adopcyjne. Jej celem jest znalezienie kochających domów dla porzuconych, bezdomnych zwierząt. Fundacja działa jako pośrednik, łącząc potencjalnych opiekunów z potrzebującymi zwierzętami.
Opieka weterynaryjna: Organizacja zapewnia wsparcie weterynaryjne dla zwierząt, które wymagają specjalistycznej opieki medycznej. To obejmuje leczenie chorób, przeprowadzanie operacji, szczepienia i inne niezbędne procedury medyczne.
Programy edukacyjne: Fundacja "Uszy do Góry" angażuje się w edukację społeczeństwa na temat odpowiedzialności wobec zwierząt. Organizuje warsztaty, szkolenia i kampanie informacyjne, które mają na celu podniesienie świadomości na temat praw zwierząt, konieczności adopcji zamiast kupna oraz roli odpowiedzialnego opiekuna zwierząt.
Ratowanie zwierząt ze skrajnych sytuacji: Fundacja interweniuje w przypadkach klęsk żywiołowych, katastrof naturalnych lub innych sytuacji kryzysowych, aby ratować i zapewnić opiekę poszkodowanym zwierzętom.
Programy socjalizacji i rehabilitacji: Dla zwierząt doświadczających traumy, organizacja oferuje programy socjalizacyjne i rehabilitacyjne. To obejmuje prace z behawiorystami zwierzęcymi i stworzenie warunków sprzyjających adaptacji do nowego środowiska.
Działania Fundacji Uszy do Góry są ukierunkowane na kompleksowe wsparcie zwierząt, z naciskiem na zapewnienie im godnych warunków życia i szansy na znalezienie stałego domu. Poprzez swoje inicjatywy, organizacja przyczynia się do budowania społeczeństwa, które traktuje zwierzęta z szacunkiem i troską.
Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję szkolnego Wolontariatu" Pomocna dłoń" i zebrali dla zwierzaczków z fundacji pożywienie, środki czystości i pielęgnacyjne .
Tego dnia gościem głównym podczas prelekcji Pań z fundacji był prześliczny, przemiły kot Lew, który jak wspominały jego tymczasowe opiekunki, jest kotem międzynarodowym i czeka na adopcję. Może ktoś z Państwa zdecyduje się na jego adopcję i go pokocha?❤
Data dodania: 2024-01-10 20:15:40
Data edycji: 2024-02-21 20:15:54
Ilość wyświetleń: 64

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć...

Maria Skłodowska-Curie
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej